Stanowisko:

Cieśla szalunkowy (K/M)

ciesla-szalunkowy-praca-170x170 Cieśla szalunkowy praca w niemczech
Miejsce pracy:
Austria
Salzburg
Atrakcyjne wynagrodzenie
Atrakcyjna stawka godzinowa
Stabilne warunki zatrudnienia
icon1 Cieśla szalunkowy praca w niemczech Atrakcyjne wynagrodzenie
icon2 Cieśla szalunkowy praca w niemczech Atrakcyjna stawka godzinowa
icon3 Cieśla szalunkowy praca w niemczech Stabilne warunki zatrudnienia
Termin wyjazdu:
15.04.2024
Stawka:

Opis stanowiska:

Montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych wykorzystywanych jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako szablonu w robotach murarskich.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2000€ -2400€ netto miesięcznie
  • Dopłata do mieszkania- 15€ na dzień roboczy
  • Umowę o pracę u austriackiego pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • 13-ta, 14-ta pensja

Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie na w/w stanowisku
    • Znajomość systemów szalunkowych
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

W Premium Work masz pewność legalnej pracy !

Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru

agencji zatrudnienia (nr 8458)

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?
Zadzwoń! +48 77 547 77 77

Wypełnij krótki formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

*Aby wysłać zgłoszenie zaznacz poniższe zgody: (rozwiń)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (innych niż wizerunek twarzy) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, do celów: