Wyjeżdżasz za granicę do pracy? Często taki wyjazd wiąże się z kilku miesięczną nieobecnością w domu. Musimy dobrze zaplanować nasz bagaż. Co ze sobą zabrać? Sprawdź jakie rzeczy warto wziąć ze sobą do pracy za granicę!

Pracujesz za granicą i zastanawiasz się czy musisz rozliczać się z tego w Polsce? Sprawdź nasz artykuł i poznaj odpowiedź! Zapraszamy! Do tej pory wszyscy Ci, którzy pracowali i zarabiali za granicą, nie osiągając w Polsce żadnych dochodów, nie musieli rozliczać się z deklaracji

W ostatnich latach wzrasta tendencja do poszukiwania pracy za granicami Polski. Wiele badań pokazuje że, zarówno absolwenci szkól, studenci jak i profesjonaliści różnych dziedzin w coraz większym stopniu decydują się na emigrację, aby kontynuować swoje marzenia.

Wbrew pozorom jest to pytanie, które niezwykle często pojawia się w kontekście wyjazdu w poszukiwaniu pracy za granicą. Wielu naszych klientów zastanawia się, dlaczego powinni zdecydować się na wybór Niemiec? W końcu istnieją inne atrakcyjne kraje, takie jak Holandia, Anglia czy Norwegia.